KRK KATERING

Catering w Krakowie

catering na komunie kraków, imprezy okolicznościowe

Przez żołądek do serca. Fraza to nie odnosi się bynajmniej tylko do relacji damsko-męskich. Naszym zdaniem jest ona znacznie bardziej uniwersalna i znajduje potwierdzenie w przypadku większości wydarzeń towarzyskich.


Recepta na udane spotkanie?Składowych udanego spotkania, konferencji czy imprezy jest wiele. Różnią się one w zależności od charakteru, ale jedno jest niezmienne – są znacznie bardziej udane, jeśli dla uczestników zostanie przygotowana odpowiednia oferta kulinarna.

Z miłą chęcią pomożemy osiągnąć ten cel. Świadczymy usługi cateringu w Krakowie i okolicach, a każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Tak jak dobry krawiec wie, jak należy szyć garnitur na miarę, tak my wiemy, jak powinien wyglądać spersonalizowany catering. Naszą ofertę kierujemy zarówno do firm, jak i do klientów indywidualnych.


Catering dla firm w Krakowie


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że udanym spotkaniom biznesowym nie sprzyjają puste żołądki. Dlatego też oferujemy dopasowany do Twoich potrzeb catering. Organizujesz szkolenia, targi, konferencje lub planujesz imprezę firmową? Nie martw się, w kwestii wyżywienia zrobimy wszystko za Ciebie. Mamy spore doświadczenie w obsłudze tego typu wydarzeń i jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to z przyjemnością je rozwiejemy. Służymy również dobrą radą, jeżeli chodzi o dobór jedzenia oraz napojów w zależności od charakteru imprezy.


Catering dla klientów indywidualnych


Swoją ofertę kierujemy także do klientów indywidualnych i wielkość wydarzenia nie gra dla nas roli – jak już wspominaliśmy, każdy klient może liczyć na indywidualne i jak najbardziej profesjonalne podejście z naszej strony. Usługi cateringowe świadczymy w Krakowie oraz okolicach, m.in. w Wieliczce i Skawinie. Zapewniamy najwyższej jakości jedzenie i napoje na każdą imprezę rodzinną, aby wspólne biesiadowanie przy stole było przyjemnością i pozwalało maksymalnie cieszyć ze spotkania z najbliższymi.


Komunie i chrzciny


Organizujemy catering na komunie i chrzciny, mając oczywiście na uwadze fakt, że imprezy te w dużej mierze wyprawiane są dla najmłodszych. Oferujemy zatem specjalne dania przeznaczone dla dzieci, które będą przez nich spożywane z czystą przyjemnością, a nawet sentymentem.


Catering Weselny


Zapewniamy również catering na wesela w Krakowie i zdajemy sobie sprawę, jakie zapotrzebowanie na jedzenie oraz napoje występuje w tym wyjątkowym dniu. Huczne wesele nie może się obyć bez porządnej oferty kulinarnej. Ze swojej strony możemy zagwarantować, że wszystko dopniemy na ostatni guzik i zadbamy nawet o najdrobniejsze szczegóły. Przygotowujemy także posiłki profilaktyczne dla pracowników w Krakowie, tak aby zapewnić im jak najlepsze warunki wykonywania powierzonych obowiązków. Jeśli będzie taka potrzeba, to chętnie sami zaproponujemy zestawy posiłków, tak aby obie strony były usatysfakcjonowane.


Jeżeli szukasz cateringu w Krakowie lub w okolicach, to gorąco zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Odpowiemy na wszelkie pytania i zawsze bardzo chętnie pozwolimy dokonać Ci najlepszego wyboru!

ZADZWOŃ DO NAS: 668-915-105